Сервіси Рарус
Рарус.КлієнтБанк Обробка клієнт-банк для конфігурації «BAS Бухгалтерія» призначена для обміну даними між системою електронних платежів та конфігурацією «BAS Бухгалтерія». Дозволяє завантажувати до вказаної конфігурації інформацію про рух грошових коштів із клієнт-банка.
Табель обліку робочого часу для конфігурації «BAS Бухгалтерія» Документ "Табель обліку робочого часу" призначений для введення та друку інформації про використання робочого часу.
Товарно-транспортна накладна для конфігурації «BAS Бухгалтерія» Документ «Товарно-транспортна накладна» призначений для друку документів «Реалізація товарів та послуг» та «Переміщення товарів» у вигляді друкованої форми товарно-транспортної накладної (ТТН).
Сервіси, що входять до ІТС Проф
Оновлення програм Oтримання оновлень програм для автоматизації бізнесу та інформації про плани виходу релізів.
Інформаційна система ІТС Містить матеріали для вирішення питань з автоматизації бізнесу: довідники, методики, посібники щодо використання програм та законодавства.
Лекторій Регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах: в очній формі, у вигляді онлайн-трансляцій та у відеозаписах.
FREDO Звіт Сервіс здачі електронної звітності до державних органів, реєстрації податкових документів у ЄРПН та обміну ними між контрагентами.
FREDO ДокМен Сервіс обміну юридично значущими електронними документами (рахунками, актами, товарними накладними та ін.) з контрагентами.
Лінія консультацій Консультації спеціалістів служби технічної підтримки компанії «Рарус» за телефоном та електронною поштою.
Консультації аудитора Персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.
RDI Regulatory Data Information Service (RDI Service) – сервіс для автоматичного оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях (конфігураціях):
  • регламентованої інформації про ставки податків і зборів;
  • індексів інфляції;
  • курсів валют;
  • класифікатор банків;
  • класифікатор професій;
  • класифікатор КОАТУУ (Класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України);
  • класифікатор УКТЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності);
  • класифікатор ДКПП (Державний класифікатор продукції та послуг);
  • підстав спеціального стажу;
  • класифікатор підстав звільнення за КЗПП.
Додаткові сервіси ІТС
Пактум.Контрагент Автоматизоване заповнення карток контрагентів даними, що містяться у відкритих державних реєстрах.
ІТС Галузевий Сервіс, призначений для супроводу користувачів певних галузевих і спеціалізованих рішень.
FlyDoc Обмін електронними документами з програмами для автоматизації бізнесу через сервер обміну ел. документами ПТАХ.
Опендатабот.Ризики Сервіс для перевірки компаній-контрагентів на наявність ризиків: банкрутства, податкового боргу, відкритих виконавчих проваджень, втрати статусу платника ПДВ, судових і кримінальних справ.
Cashalot Сервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО).
Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі