Система качества

Система менеджменту якості

Насьогодні в більшості країн гарантією якості послуг, що надаються компанією, вважається успішно впроваджена система менеджменту якості. Підтвердженням успішно впровадженої системи менеджменту якості є її сертифікація на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

Сертифікація – це неформальна процедура. Наявність в компанії сертифіката свідчить про те, що компанія добре організована, в ній чітко розподілені обов'язки, процедури, дотримується технологія роботи, є оперативні інструкції, документовані і відомі всьому персоналу, процедура контролю виконуваних робіт і, звичайно, професійний персонал, здатний якісно виконувати свою роботу. Іншими словами, сертифікація свідчить про те, що система якості компанії здатна забезпечити і покращувати якість своїх товарів і послуг.

Система менеджменту якості Рарус

Основною конкурентною перевагою Рарус є її репутація, заснована на якості послуг, що надаються. Значним кроком у цьому напрямку стало впровадження системи управління якістю та сертифікація компанії.

Незалежним міжнародний органом по сертифікації Групи Бюро Верітас був проведений аудит системи менеджменту якості компанії Рарус, в результаті якого видано сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Дія сертифікату розповсюджується на:

Політика компанії Рарус в області якості

Керівництво компанії Рарус бере на себе зобов'язання відповідати вимогам стандарту ISO 9001:2015 і намагається всебічно підтримувати, контролювати і покращувати регулярну і відносно відокремлену діяльність, спрямовану на створення і підтримку системи управління якістю реалізації, адаптації, впровадження та супроводу програмних продуктів.

Діяльність компанії в обраному напрямку повинна сприяти повному задоволенню реальних потреб масового користувача продукції, наданої компанією, і поліпшенню репутації фірми як надійного, чесного і вигідного постачальника.

Пріоритетні напрямки в області якості компанії Рарус:

Зворотній зв'язок з питань якості

Ми постійно прагнемо вдосконалювати якість послуг і обслуговування, що надаються нашою компанією. Орієнтиром в цьому прагнення для нас служить ваша думка.

Ваш відгук допоможе нам поліпшити якість послуг у Рарус, зробити співпрацю з нами більш зручною і продуктивною. Якщо у вас є зауваження до роботи співробітників або компанії в цілому, просимо вас надати інформацію, зателефонувавши за номером (+38) 044 392-05-05.

Кожне ваше звернення реєструється і обов'язково розглядається протягом трьох робочих днів. Вам буде надана інформація про хід вирішення вашого питання (в разі, якщо ви залишите контактну інформацію). Звертаємо вашу увагу на те, що з метою дотриманням законодавства з персональних даних, відповіді на ваші звернення будуть надіслані компанією тільки за електронною адресою, яка була надана вами у особистому зверненні до Рарус.

Ближайший к вам офис в г.Киев
Если это не так, выберите город, который ближе к вам.
Днепр
Харьков
×
×
Заказать
Имя*
Фамилия*
Эл. почта*
Телефон*
Город*
Компания*
Коментарии