Зовнішній модуль в сервісі "Пактум.Контрагент"
07.03.2022

Зовнішній модуль в сервісі "Пактум.Контрагент"

7 березня 2022 року набрав чинності Закон України № 2116-IX "Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації і її резидентів" від 3 березня 2022 року. Прийняття даного закону, а також озвучені президентом України обмеження щодо ведення бізнесу з компаніями, засновниками і бенефіціарами яких є громадяни Російської Федерації і Республіки Білорусь створили потребу в виявленні таких компаній серед контрагентів з метою прийняття рішень щодо подальшої співпраці з ними.

Для реалізації цієї задачі за запитом надамо вам зовнішній модуль сервісу  "Пактум.Контрагент", в якому реалізований пошук в клієнтському довіднику контрагентів юридичних осіб, засновниками і бенефіціарами яких є громадяни Російської Федерації і Республіки Білорусь. Джерелом вихідної інформації, з яким здійснюється порівняння довідника контрагентів, є Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

ВАЖЛИВО: Пошук у довіднику контрагентів юридичних осіб, засновниками і бенефіціарами яких є громадяни Російської Федерації і Республіки Білорусь, працює в безкоштовному режимі, тобто доступний як користувачам сервісу "Пактум.Контрагент", так і будь-яким іншим користувачам облікових систем.

Приклад використання модулю:
Модуль прогнав клієнтську базу через реєстр, знайшов вісім контрагентів:
paktum 1.png

З метою уточнення даних по засновниках і бенефіціарах - натискаємо "Відкрити опис" - і модуль відображує громадян Російської Федерації або Республіки Білорусь, які є засновниками і бенефіціарами даного контрагента:

paktum 2.png


Інструкція з використання модуля:

1. Авторизація. Для введення пін-коду, який використовується при створенні карток контрагентів. У клієнтів - користувачів сервісу "Пактум.Контрагент" - пін-код підтягується в це поле автоматично.
2. Пошук = Створення картки контрагента
3. Груповий пошук = Групове створення карток (за списком)
4. Пошук в базі компаній з РФ та РБ. Функціонал працює без пін-коду. Отриманий список можна зберегти в Ексель (наприклад, для передачі в роботу менеджерам) або за необхідності відправити на актуалізацію в третю вкладку. Зі списку можна відкрити картку контрагента або відкрити опис - перелік російських і білоруських засновників і бенефіціарів.

При наявності питань по використанню модуля звертайтесь по тел.:

Лінія консультації 0800-35-05-05

Відділ технічної підтримки 044-583-20-25


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі