Випуск редакції 3.0 програми "SPA-салон"
27.08.2021

Випуск редакції 3.0 програми "SPA-салон"

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск редакції 3.0 програми "SPA-Салон", яка призначена для автоматизації управління та обліку в незалежних і мережевих косметологічних салонах, SPA- і Wellness- центрах, великих салонах краси, масажних салонах та інших підприємствах індустрії краси.

З 30.08.2021 р. новою редакцією 3.0 конфігурації "SPA-Салон" комплектується наступний програмний продукт: 
 • SPA-Салон — 16 000,00 грн. без ПДВ

З 30.09.20121 р. змінюється вартість галузевих клієнтських ліцензій (вартість знижується, в таблиці наведені нові ціни):


Найменування

Рекоменд. роздрібна
ціна, грн. без ПДВ

SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце

2 000,00

SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць

8 800,00

SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

18 000,00

SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць

32 000,00


Нові функціональні можливості редакції 3.0


Функціонал програмного продукту доповнено такими можливостями:

 • Включені корисні нововведення для бізнесу: онлайн-запис клієнтів на обслуговування без участі адміністратора з використанням сервісу "Резервуй", повідомлення персоналу про події по клієнтам (запис на візит, візит закінчено, отримана негативна оцінка і інші) , механізм обліку пакетів послуг, а також бонусні рахунки клієнтів і умови застосування знижок (кожна N послуга, наявність пакета послуг, тривалість візиту) для ефективного управління лояльністю, і багато іншого.
 • Реалізовано управління ресурсами SPA-Салону: можливий попередній запис клієнтів на обслуговування в розрізі приміщень і допоміжного обладнання, що дозволяє більш ефективно управляти завантаженням SPA-салону.
 • Підтримується робота з "курсовими" послугами, коли в ході проходження процедури клієнту необхідно здійснити кілька візитів в SPA-салон, що дозволяє планувати проходження курсу, а також контролювати його оплату і надання запланованих послуг за етапами.
 • Також для SPA-салонів з медичної ліцензією доданий механізм ведення і друку медичних карт з урахуванням класифікатора МКБ-10 (коди для косметологічних процедур).
 • Користувачам доступний мобільний додаток (Google Play, App Store), який дозволяє скоротити витрати на автоматизацію і використовувати в роботі смартфон або планшет. Власник SPA отримає інформацію про виручку, виконання запланованих результатів, зворотності клієнтів. Адміністратор зможе запланувати візит відвідувача, встановити графік роботи персоналу. Для майстра доступний журнал його записів і надана можливість в запису візиту відвідувача вказати необхідні для виконання роботи матеріали.
 • Перероблена архітектура системи для автоматизації мереж в єдиній інформаційній базі даних із застосуванням механізмів централізованого управління ціноутворенням, запасами і персоналом. Реалізовано розмежування прав користувачів для адміністрування безпечного доступу персоналу до даних іншого салону на рівні кас, звітів, документів і довідників.
 • Реалізований користувацький інтерфейс "Таксі": новий сучасний дизайн, зручність навігації і комфортність роботи користувача протягом тривалого часу.
 • Розширені можливості інтеграції:

 1. Підтримка систем IP-телефонії та роботи з віртуальними АТС для комфортної роботи з дзвінками безпосередньо з програми. Наприклад, вхідний дзвінок автоматично відкриває картку клієнта, а якщо він не знайдений, то номер телефону автоматично підставляється в відповідне поле даних. Підтримуються і багато інших сценаріїв роботи, які спрощують щоденну роботу.

 2. Доданий відкритий інтерфейс (API) для інтеграції з різними зовнішніми інформаційними системами і веб-сайтами SPA-салонів.

Порядок переходу на редакцію 3.0 конфігурації " SPA-Салон"

Зареєстровані користувачі програмних продуктів, що містять конфігурацію "SPA-Салон" та які мають діючий договір ІТС на даний програмний продукт, можуть отримати нову редакцію в передбаченому для них порядку оновлення релізу конфігурації.

Дистрибутив редакції 3.0 доступний в сервісі "Оновлення програм" на порталі ІТС.

Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу не нижче версії 8.3.15. Версія 8.3.15 опублікована в сервісі "Оновлення програм" на порталі. 


Перехід на редакцію 3.0 виконується перенесенням даних з редакції 1.0 (редакція 2.0 не выпускалася). У нову інформаційну базу, за допомогою інструментів, які входять в поставку, передбачено перенесення галузевої нормативно-довідкової інформації та початкових залишків. Інструкція з перенесення даних та інструменти для перенесення включені в комплект поставки "SPA-Салон", також всі необхідні матеріали для перенесення даних можна отримати в електронному вигляді в службі підтримки конфігураці.ї 

Перенесення даних можливе з конфігурації "SPA-Салон", редакція 1.0 з версії не нижче 1.0.34. Якщо у користувача встановлена більш рання версія конфігурації, необхідно спочатку виконати оновлення до версії 1.0.34.


Підтримка редакції 1.0 " SPA-Салон "

Розвиток функціональності прикладного рішення передбачається тільки в редакції 3.0. З 31.12.2021 року технічну підтримку редакції 1.0 планується припинити. Користувачам рекомендується перейти на редакцію 3.0.


Апгрейди


 1. Апгрейди основних поставок: Порядок виконання апгрейдів не змінився.
 2. Обмін клієнтських ліцензій: Обмін клієнтських ліцензій не передбачений. У разі додавання можливості обміну клієнтських ліцензій про це буде повідомлено окремим інформаційним листом.
 3. Заміна типу захисту: Заміна типу захисту для продуктів "SPA-Салон" не передбачена.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "SPA-Салон", і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активованим сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.


Сервісне обслуговування в частині роботи з платформою можна отримати, скориставшись сервісом ІТС "Лінія консультацій".

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 за київським часом, окрім субот, неділь та святкових днів (за розкладом роботи київських підприємств):

 • за телефонами +380 (44) 222-72-10, +380 (44) 222-72-45,

 • електронною поштою: hotline@1c.ua.

У частині, що стосується роботи безпосередньо з продуктами "SPA-Салон", сервісне обслуговування надає компанія "Хелікс" з 10:00 до 18:00, крім суботи, неділі та святкових днів:

 • адреса електронної пошти: support@helix-group.ru.

 • система електронної комунікації: "Skype": support-helix.

Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі