Початок супроводу спільних рішень "SPA-Салон" і "Салон краси" в рамках сервісу ІТС Галузевий
27.08.2021

Початок супроводу спільних рішень "SPA-Салон" і "Салон краси" в рамках сервісу ІТС Галузевий

Повідомляємо користувачам і партнерам, що з 01.09.2021 р. до складу програмних продуктів, які супроводжуються в рамках сервісу ІТС Галузевий, включаються:
 • "SPA-Салон" — 1-я Категория,

 • "Салон краси" — 1-я Категория.

Для вищевказаних конфігурацій сервіс ІТС Галузевий (консультації розробника ПЗ, оновлення конфігурацій та ін.) буде надаватися:

 1. Користувачам, у яких початок терміну дії договору ІТС раніше 01.07.2021 г., до закінчення терміну діючого договору ІТС (Перехідний період).
 2. Користувачам, які активували сервіс ІТС Галузевий, у яких початок терміну дії договору ІТС після 01.07.2021 р.
 3. Партнерам, які мають діючий ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ.

Перехідний період


Якщо у користувачів вищевказаних галузевих програмних продуктів зареєстрований діючий договір ІТС на ці програмні продукти, і початок дії цього договору раніше 01.07.2021 р., то вони зможуть до закінчення поточного терміну дії договору ІТС отримувати супровід в рамках сервісу ІТС Галузевий без додаткової плати.

Користувачі програмних продуктів, які придбали зазначені програмні продукти після 01.07.2021 р, можуть повторно завантажити електронну основну поставку для отримання активаційного купона на пільговий супровід ІТС Галузевий на 3 місяці.

При пролонгації (або укладенні нового) договору ІТС, для отримання оновлень і консультаційно-методичного супроводу за вказаними вище програмними продуктами, користувачеві необхідно буде активувати сервіс ІТС Галузевий.

Сервіс ІТС Галузевий не є самостійним видом ІТС і може бути оформлений тільки додатково до одного з основних договорів ІТС.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування прикладних рішень "SPA-Салон" и "Салон краси" та підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.

Сервіси ІТС дозволяють:

 • підготувати і здати регламентовану звітність через Інтернет,
 • обмінюватися електронними податковими документами і реєструвати їх в Єдиному реєстрі податкових накладних,
 • зв'язатися із спеціалістом технічної підтримки,
 • відвідувати регулярні семінари щодо змін законодавства і відображення його в програмах і багато іншого.

У комплект основних поставок "SPA-Салон" и "Салон краси" включається купон на пільговий супровід ІТС і купон на пільговий період супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевий. Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість основних поставок цих комплектів. Тобто після реєстрації комплекту і оформлення пільгового періоду супроводу ІТС, а також активації пільгового періоду супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевий користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):

 • за телефонами +380 (44) 222-72-10, +380 (44) 222-72-45,

 • електронною поштою: hotline@1c.ua.

Підтримка в частині конфігурацій "SPA-Салон" і "Салон краси здійснюється компанією "Хелікс" з 09:00 до 17:30 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):

 • адреса електронної пошти: support@helix-group.ru;

 • система електронної комунікації "Skype": support-helix.

Користувачі, які активували сервіс ІТС Галузевий, обслуговуються партнером-розробником відповідно до регламентів, що базуються на принципах системи менеджменту якості. 

Контроль за якістю обслуговування здійснюється централізовано, за потреби можна звернутися за адресою електронної пошти webits-info@1c.ua (в темі листа слід вказати ІТС Галузевий).

Після закінчення пільгового періоду супровід по платформі, конфігураціям "SPA-Салон" і "Салон краси" здійснюється на платній основі. Для його отримання необхідно оформити договір ІТС та сервіс ІТС Галузевий на платній основі.


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі