Початок продажів галузевих продуктів "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)"
26.03.2021

Початок продажів галузевих продуктів "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)"

"PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)" – спільного рішення, призначеного для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва і підтримки вирішення ряду завдань з управління інформацією про виріб протягом його життєвого циклу (PLM), починаючи від створення концепції виробу і НДДКР, і закінчуючи виведенням виробу з експлуатації.


Функціональні можливості програмного продукту:  


Управління складом виробів: управління конструкторським, технологічним і експлуатаційним складом виробів, управління версіями, перелік варіантів і замін, порівняння складів, пошук входжень, узгодження і контроль актуальності конструкторсько-технологічної документації (КТД) і складів, проведення інженерних змін, звіти з ЄСКД.
 • Технологічна підготовка виробництва: ведення поодиноких, групових і типових технологічних процесів, розцехових маршрутів, формування альтернативних технологій виготовлення, матеріальне і трудове нормування, формування виробничого складу, звіти з ЄСТД.
 • Управління електронним архівом: електронний архів КТД і параметрів виробу, управління інформацією про паперові оригінали в електронному вигляді, формування заявок на видачу паперових копій і контроль актуальності виданих примірників.
 • Управління вимогами: формування та контроль переліку вимог до виробу, матриця трасування вимог.
 • Управління комунікаціями і взаємодією: доручення, оповіщення співробітників про настання події, зміну стану узгодження, оповіщення по e-mail і SMS, розподіл завдань і контроль їх виконання, система взаємодії.
 • Класифікатор: інженерний довідник, довідники операцій, переходів, професій робітників, довідник технологічних ресурсів.
 • Аналітика: збір даних і надання аналітичної інформації у вигляді звітів і аналітичних панелей.
 • Інтеграційні можливості:
 • двостороння синхронізація даних за складом виробу з CAD-системами "КОМПАС-3D" і "SolidWorks" (перелік планується розширювати), отримання складу, відображення змін;
 • робота з вторинним графічним представленням виробу, отриманим з CAD-систем, засобами платформи "1С:Підприємство 8.3" без запуску зовнішніх модулів - візуалізатор 3D-моделей, обертання моделей, спрощена відмальовка 3D-моделі, розріз по площинах;
 • обмін даними за складом виробу та НДІ з системами управління виробництвом - передача складу виробу в MES, двосторонній обмін іншої виробничої НДІ з MES.

Початок продажів з 29.03.2021 р. в продажі продукти:

Найменування Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)

42000

PDM Управління інженерними даними 4 (PLM), клієнтська ліцензія на 1 робоче місце

15000

PDM Управління інженерними даними 4 (PLM), клієнтська ліцензія на 5 робочих місць

63000

PDM Управління інженерними даними 4 (PLM), клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

120000

PDM Управління інженерними даними 4 (PLM), клієнтська ліцензія на 20 робочих місць

210000

PDM Управління інженерними даними 4 (PLM), клієнтська ліцензія на 50 робочих місць

450000


Порядок продажу програмного продукту


Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.1c.eu/).


Особливості отримання електронних поставок програмних продуктів


Після придбання програмних продуктів, в особистому кабінеті на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.1c.eu/ буде передано комплект електронної поставки, що містить реєстраційний номер, пін-коди для активації продукту та його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутива, документації та інших матеріалів, які включено до складу придбаного продукту.

Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження правомірності володіння ліцензійним продуктом користувачеві достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.

Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:

 • завантажити та особисто встановити продукт на комп'ютер користувача;

 • переслати комплект поставки електронною поштою;

 • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за адресою https://portal.1c.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з'являться посилання на завантаження дистрибутива та пін-коди, які необхідні для активації продукту.
Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутива будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

Документація та супровідні матеріали надаються у форматі ресурсу https://its.1c.ua/. Документація має ієрархічну структуру ("дерево"), що складається з глав, при цьому кожна глава, у свою чергу, є вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.

Для встановлення програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю "за один клік" або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.


Перенесення даних з конфігурації "PDM управління інженерними даними" або "PDM управління інженерними даними 3"

Користувачі програмних продуктів, що містять конфігурацію "PDM Управління інженерними даними" або "PDM Управління інженерними даними 3", можуть за допомогою інструментів, які входять у поставку, перенести в нову інформаційну базу нормативно-довідкову інформацію і документи з електронного архіву конструкторсько-технологічної документації. Інструкція по перенесенню даних включена в поставку "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)".

АПГРЕЙДИ

Апгрейди основних поставок

Апгрейд на продукт

"PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)" можна виконати з продуктів

 • 1С:Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними;

 • PDM Управління інженерними даними 3.

Апгрейди ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що включають конфігурацію "PDM Управління інженерними даними", на "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)", передбачений апгрейд клієнтських ліцензій "PDM Управління інженерними даними" на клієнтські ліцензії "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)".

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що включають конфігурацію "PDM Управління інженерними даними 3", на "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)", передбачений апгрейд клієнтських ліцензій "PDM Управління інженерними даними 3" на клієнтські ліцензії "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)".

Ціна апгрейда обчислюється як різниця цін придбаного і переданого продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту. Якщо одночасно з ПРОФ версією основної електронної поставки купуються клієнтські або серверні ліцензії платформи, то в цьому випадку ціна апгрейда розраховується виходячи з вартості всього набору продуктів.

Для виконання апгрейда з продуктів версії 1С:Підприємство 8 необхідно повернути реєстраційну картку, ліцензійну угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.

При апгрейді клієнтських ліцензій необхідно повернути реєстраційну картку та ліцензійну угоду.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування прикладного рішення "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 3-ї категорії.

Сервісне обслуговування в частині роботи з платформою можна отримати, скориставшись сервісом ІТС "Лінія консультацій" https://portal.1c.eu/applications/67.

У частині, що стосується роботи безпосередньо з продуктами "PDM Управління інженерними даними 4 (PLM)", сервісне обслуговування надає компанія "КТ-Сегмент" з 10:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів:

 • адреса електронної пошти: hl-plm@kt-segment.ru;

 • система електронної комунікації "Skype": hotline_1С_PDM.

Більш детальна інформація за посиланням


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто*
Компанія*
Коментарі