Новий сервіс ІТС "Cashalot" для програмної реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу
07.07.2021

Новий сервіс ІТС "Cashalot" для програмної реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу

Новий сервіс ІТС "Cashalot" для програмної реєстрації розрахункових операцій на  фіскальному сервері контролюючого органу

Повідомляємо про початок продажів сервісу ІТС "Cashalot" – сервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО), що є зручною і вигідною альтернативою класичним касовим апаратам. Сервіс дозволяє швидко організувати роботу будь-якої кількості робочих місць (кас) і забезпечує миттєву реєстрацію розрахункових операцій для всіх підприємців, незалежно від системи оподаткування та форми власності.

Використання ПРРО Cashalot – це нова можливість для автоматизації бізнесу і скорочення витрат на його утримання.

Основні функціональні можливості сервісу 


• Створення та реєстрація чеків.
• Проведення службових операцій.
• Підтримка різних видів оплат.
• Синхронізація з ФСКО.
• Сторнування чека.
• Операції з повернення товару.
• Автоматичний розрахунок податків.
• Автоматичне формування Z-звіту при закритті зміни.
• Відправлення електронного чека на e-mail.

Переваги сервісу

 
1. Легкий старт
Сервіс "Cashalot" – це проста реєстрація і введення в експлуатацію ПРРО без походів в контролюючі органи з пакетами документів. Весь процес здійснюється буквально за кілька кліків. При цьому можна організувати необмежену кількість кас – досить мати комп'ютер для установки ПРРО Cashalot, кваліфікований електронний підпис (КЕП) та інтернет.

2. Спрощений касовий облік
З ПРРО не потрібно вести книгу обліку розрахункових операцій (КОРО), мати приміщення для зберігання цих документів, піклуватися про контрольні стрічки, технічне обслуговування РРО тощо.

3. Інтеграція з обліковою системою для автоматизації бізнесу
Сервіс "Cashalot" інтегрований з типовими програмами для автоматизації бізнесу (див. докладніше розділ "Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу"), що дає можливість користуватися всіма функціями ПРРО в обліковій системи, що використовується. Список програм з інтегрованим сервісом "Cashalot" буде надалі розширюватися.

Придбання сервісу 


З 08.07.2021 р. в продажу наступна номенклатура:

Найменування

Роздрібна ціна однієї каси, грн. без ПДВ

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас)

1220

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас)

905

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 

680

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас)

2210

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас)

1670

Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас)

1265


До складу кожного примірника "Cashalot" з наведеного вище списку входить модуль інтеграції з прикладним рішенням для автоматизації бізнесу, який активується одночасно з ПРРО Cashalot і діє протягом одного року з моменту замовлення ліцензії.

Ціна примірника "Cashalot" залежить від кількості придбаних кас в одному замовленні. Наприклад, якщо юридична особа одним замовленням придбає "Cashalot" для 5 кас, то ціна кожного примірника буде дорівнювати 1670 грн. Якщо ж замовлення буде розбите на дві частини, наприклад, одним замовленням купуються 2 каси, а другим – 3 каси, то в першому замовленні ціна складе 2210 грн. за касу, а в другому – 1670 грн.

Для придбання користувач повинен надати наступну інформацію: код ЄДРПОУ (ДРФО), назва підприємства і кількість придбаних кас.

Порядок активації кас описаний нижче в розділі "Використання сервісу"Cashalot"".

Використання сервісу "Cashalot"


Для початку роботи з сервісом користувачеві слід зареєструвати особистий кабінет на сайті сервісу і зареєструвати в ньому свої організації та додати існуючі ПРРО або оформити заяву на реєстрацію нових ПРРО.

Після реєстрації слід завантажити необхідне програмне забезпечення і встановити його. 

З урахуванням того, що поставка здійснюється відповідно до кількості кас, то ліцензія при завантаженні прив'язується до фіскального номера конкретної каси (даний номер присвоюється в ДПС і доступний користувачеві безпосередньо в особистому кабінеті сервісу). Для завантаження ліцензії, на підставі зроблених замовлень, необхідно зайти в розділ "Всі каси"  і натиснути кнопку "Завантаження ліцензії ПРРО". Далі з'явиться вікно з переліком доступних кас, кількістю доступних ліцензій для завантаження і їх типи. Після цього необхідно вибрати каси, до яких ви хочете прикріпити ліцензії, вибрати з колонки "Cashalot + BAS" доступні ліцензії та натиснути "Завантажити". 

Для підключення ПРРО до програми для автоматизації бізнесу (див. список програм нижче) слід підключити бібліотеку драйвера ПРРО "Cashalot" і налаштувати роботу з фіскальним реєстратором в програмі автоматизації (див. докладніше опис у відповідній програмі).

Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу


 На дату початку продажів сервісу "Cashalot" реалізована інтеграція з такими програмами для автоматизації бізнесу:
  • BAS ERP (починаючи з версії 2.1.23);
  • BAS Роздрібна торгівля (починаючи з версії 2.2.12);
  • BAS Управління торгівлею (починаючи з версії 3.2.23);
  • BAS Комплексне управління підприємством (починаючи з версії 2.1.23);
  • BAS Малий бізнес (починаючи з версії 1.6.15);
  • Роздрібна торгівля для України (починаючи з версії 1.0.14);
  • Управління виробничим підприємством для України (починаючи з версії 1.3.75);
  • Управління торгівлею для України (починаючи з версії 2.3.37);
  • Управління торговим пiдприємством для України (починаючи з версії 1.2.64).
Надалі список програм для автоматизації бізнесу, що підтримують інтеграцію з сервісом "Cashalot", буде розширюватися.

Сервісне обслуговування


Сервісне обслуговування здійснюється вендором сервісу з 08:00 до 24:00 (без вихідних) за телефонами:
+380 (44) 201-06-46,
+380 (67) 201-06-46.


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі