15.12.2020

Лекторій 22 грудня 2020р.

"Готуємося до складання звітності за 2020 рік"


Галина Морозовська (експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування) розповість про декларацію з податку на прибуток за 2020 року, нюанси її заповнення.

Вікторія Ільченко (бізнес-аналітик Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу) надасть актуальну інформацію про підтримку "застарілих" рішень автоматизації бізнесу лінійки 1С:Підприємство.

Ірина Губіна (експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, незалежний консультант з бухгалтерського та податкового обліку, CAP, DipIFRrus ACCA) розкаже про правила оподаткування "зарплатними податками".

Вадим Косий (директор компанії "ФРЕДО") розповість про зручні та надійні інструменти подачі електронної звітності, адміністрування ПДВ, електронного документообміну.

Сергій Дробоття (редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку", автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях) зупиниться на нагальних питаннях адміністрування ПДВ.


Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Дата проведення: 22.12.20
В ПРОГРАМІ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ "ЛЕКТОРІЙ"

1.Податок на прибуток: декларація за 2020 р.

2.Актуальна інформація про підтримку "застарілих" рішень автоматизації бізнесу лінійки 1С:Підприємство

3.ПДВ: нагальні питання адміністрування

4.Сервіси FREDO – зручний та надійний інструмент подачі електронної звітності, адміністрування ПДВ, електронного документообміну

5.Зарплатні" податки: підсумки та новації

Детальна програма


Вартість перегляду ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ:

    • Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: "ІТС ПРОФ" (як платний, так і пільговий) / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський". Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації
    • 150 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів програм автоматизації бізнесу за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий тарифний пакет "ІТС ПРОФ" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський"

Для участі у семінарі "Лекторій" попередня реєстрація обов'язкова.


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПЕРЕГЛЯД ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто*
Компанія*
Коментарі