Лекторій - 12 серпня 2021 року!
27.07.2021

Лекторій - 12 серпня 2021 року!

Лекторій - 12 серпня 2021 року!

Перейти до реєстрації


Тема: "Оперативна оренда та фінансовий лізинг:

від укладення договору до оподаткування"


Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.
Дата проведення: 12-го серпня 2021-го року, початок о 10.00.


Програма онлайн-семінару:


 Секція 1   (з 10:00 до 12:30, спікер - Морозовська Галина)

Оперативна оренда

Договір оренди. Які договори оренди треба нотаріально посвідчувати? Щообов’язково передбачити в договорі оренди? Які норми щодо ремонту поліпшень орендованого об’єкта прописати? Як зафіксувати компенсацію комунальних платежів при оренді нерухомості? Які витрати за об’єктом оренди покладаються на орендаря, а які на орендодавця (щодо страхування, техобслуговування, ремонту, тощо)?
Особливості оренди автомобіля. Альтернативні варіанти оренді – позичка (безкоштовне користування), компенсація витрат за заявою працівника
Орендна плата. Чи є обмеження в розмірі орендної плати? Чи може вона бути 1 грн чи 1000000 грн? Готівкові обмеження. Періодичність нарахування орендної плати. Як змінити (переглянути) орендну плату на період карантину? Звільнення від орендної плати на період карантину – чи виникає дохід, що з ПДВ?
Документальне оформлення оренди. Акт приймання-передачі об’єкта оренди. Акт наданих послуг з оренди – чи обов’язково його складати? Чи достатньо рахунку-фактури? Роз’яснення контролерів.
Бухгалтерський облік отримання об’єкта оренди та орендних платежів. Податкові наслідки (зокрема і при оренді у фізосіб). Чи всі зобов’язані вести облік "активу з права користування"? Особливості нарахування ПДВ при оплаті за перший і останній місяць оренди. Отримання/надання завдатку, гарантійного платежу. Чи треба орендодавцю калькулювати собівартість орендних послуг.
Компенсація комунальних платежів, земельного податку. Оформлення, облік, оподаткування. Чи нараховувати податкові зобов’язання орендодавцю на суму компенсації? Чи має право на податковий кредит орендар за сумами компенсації? Якщо орендодавець звільнений від земподатку за березень – чи треба орендарю компенсувати його суму?
Техобслуговування, ремонт, поліпшення орендованого об’єкта: бухоблік та оподаткування. Ремонт за компенсацію, в рахунок орендних платежів. Ремонт без компенсації.
Закінчення договору оренди, розірвання договору оренди: облік. Повернення орендованого об’єкта з ремонтом/поліпшенням – чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ? Полярні роз’яснення податківців щодо бази нарахування ПДВ. Судова практика. Чи є різниці з податку на прибуток?
Оренда і єдиний податок.
Оренда у нерезидента: податок на репатріацію. Перерва   (з 12:30 до 12:50) Секція 2   (з 12:50 до 13:10, спікер - Криворучко Валентина)

Приклади оформлення операцій фінансового лізингу в обліку підприємствалізингоодержувача та оренди автомобіля у фізичної особи у типовому рішенні "BAS Бухгалтерія"
 Секція 3   (з 13:10 до 14:40, спікер - Морозовська Галина)

Фінансова оренда

Фінансова оренда – ознаки-критерії у бухгалтерському та податковому обліку. Чи буде фінорендою, якщо строк договору приблизно дорівнює строку корисного використання об’єкта. Витрати на договір оренди. Склад лізингових платежів.
Бухоблік фіноренди у орендодавця та орендаря. Мінімальні орендні платежі – як їх розраховувати. Що таке гарантована та негарантована ліквідаційна вартість? Чи можна фінансову оренду обліковувати як оперативну?
Ремонти і поліпшення об’єкта фінлізингу.
Податок на прибуток при фіноренді. Хто амортизує об’єкт? Чи є різниці за операцією фіноренди?
ПДВ наслідки фіноренди.
Повернення об’єкта з фінлізингу: бухоблік, ПДВ, податок на прибуток. Дострокове повернення.
Викуп об’єкта фінлізингу.


Спікери

ok.jpg

Морозовська Галина, експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

user80.png

Криворучко Валентина, методист ІТС
Вартість перегляду ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ:

● Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: "ІТС ПРОФ" (як платний, так і пільговий) / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський" / "ІТС Ретро". Безкоштовна участь розповсюджується на одну особу від організації.
● 300 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів програм автоматизації бізнесу за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий тарифний пакет "ІТС ПРОФ" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський" / "ІТС Ретро".

Обов'язкова попередня реєстрація!Перейти до реєстрації


Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто*
Компанія*
Коментарі