Інформаційно-технологічний супровід | Лютий 2022 року
08.02.2022

Інформаційно-технологічний супровід | Лютий 2022 року

Запрошуємо на "Лекторій"
Заохочувальна програма для ІТС ПРОФ
Зниження цін на ПРРО "Cashalot"
Доступ до сервісу ІС ІТС
Методична підтримка BAS
Методична підтримка 1С:Підприємство 8
Консультації з питань BAS
Сервіси електронної звітності
Сервіс FlyDoc
Консультації аудитора
Консультації для бухгалтера
Нові версії прикладних рішень

1. Важлива інформація


Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій"


Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Головне про застосування РРО/ПРРО з 2022 року", який відбудеться 9 лютого 2022 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Онлайн-семінар БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів з діючими договорами ІТС ПРОФ, Ретро, пакетами онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський"!

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися на онлайн-Лекторій можна за посиланням.

Заохочувальна програма для користувачів ІТС ПРОФ!


Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, які оформлюють договори ІТС ПРОФ на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – з січня 2022 року до грудня 2022 року.

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір ІТС ПРОФ. Наприклад, для договорів, що починаються з лютого 2022 р. – до 28 лютого 2022 р., для договорів, що починаються з березня 2022 р. – до 28 березня 2022 року і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з лютого 2022 року, в якості подарунка надається брендований термос. У разі укладення договору "ІТС ПРОФ" на 24 місяці додатково надається дорожній фен.

Зимове зниження цін на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot"!

Сервіс "Cashalot" дозволяє реєструвати розрахункові операції на серверах державних органів безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу. В період з 01.10.2021 року до 28.02.2022 року включно – 40% знижки на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot" з програмами для автоматизації бізнесу.

Докладнішу інформацію, у тому числі ціни, наведено за посиланням.

Доступ до сервісу ІС ІТС


Усі користувачі, які мають діючі договори ІТС ПРОФ, Ретро, ІТС для віддаленого офісу, ІТС Ретро для віддаленого офісу, ІТС для Партнерів та пакети онлайн-сервісів "Тех.підтримка", отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті its.1c.ua. Користувачі договорів ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.
Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на webits-info@1c.ua.

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду


Методична підтримка типових рішень BAS


У поточному випуску, у зв’язку з початком продажів версії для пілотних впроваджень нової редакції 2.5 продукту "BAS ERP" (докладніше за посилання).

Користувачам рішень "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з методикою річного перерахунку пропорційного ПДВ.

Для користувачів рішень "BAS Бухгалтерія КОРП", "BAS ERP, ред. 2.1", "BAS Комплексне управління підприємством" наведено приклад відображення натуральних доходів співробітників, які є подарунками чи призами і частина вартості яких не оподатковується.

Користувачам програм "BAS ERP, ред. 2.1", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" рекомендуємо ознайомитися з основними налаштування та порядком передачі товарів між власними організаціями з використанням типової схеми продажу "Інтеркампані". Також представлено порядок призначення цін продажу клієнтам та варіанти завантаження ХМL-файлів і автозаповнення вхідних податкових накладних.

Для користувачів рішень "BAS ERP, ред. 2.1" та "BAS Комплексне управління підприємством" описана методика відображення надходження та прийняття до обліку нематеріальних активів.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Торговельні операції" рекомендуємо ознайомитись з методикою використання бонусних програм лояльності, які дозволяють автоматизувати облік бонусних балів. У розділі "Облік запасів" наведено сценарій уцінки бракованого товару з використанням характеристик номенклатури. У розділ "Сервісні функції" додано опис способів відстеження виходу оновлень типового рішення.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "лютий 2021 р. – січень 2022 р.".

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8


У зв'язку із зміною законодавства у поточному випуску для користувачів типової конфігурації "Управління торговим підприємством для України" актуалізовано методику відображення річної премії для коректного розрахунку середньої для відпустки.

Консультації з питань роботи рішень BAS


Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень "BAS".

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами


У довідник "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" у розділ "Методичні рекомендації з використання сервісу "FREDO Звіт"" додано порядок створення пакету об'єднаної звітності за відокремлений підрозділ.

Розділи "Консультації з використання сервісу "FREDO Звіт"" та "Консультації з використання сервісу "FREDO ДокМен"" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

 З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.054 – 01.03.057.

Сервіс електронного документообміну FlyDoc


У розділі "Методичні рекомендації з використання модулю FlyDoc" підрозділ "Робота з документами" доповнено порядком визначення суми у податкових документах, а саме описана можливість перерахунку показників Ціни і Кількості. Також у підрозділі описані функції допідписання будь-якого електронного документа та редагування показників вихідного електронного документа.

Консультації аудитора


Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС ПРОФ, Ретро або пакету онлайн-сервісу "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

В рамках сервісу надаються безкоштовні консультації для користувачів, які оформили один з пакетів онлайн-сервісів:

  • "ІТС ПРОФ" у кількості 1, 3, 6, 12 або 24 консультації, в залежності від терміну дії договору ІТС;
  • "Бухгалтерський" та ІТС Ретро у кількості 12 консультацій.

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

Консультації для бухгалтера


У зв'язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділ "Звіт про власний капітал (форма № 4)" розділу "Фінансова звітність" довідника "Фінансова та податкова регламентована звітність".

У розділ "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Фінансова та податкова регламентована звітність" додано підрозділ "Додаток 6: Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д6)". У ньому наведено порядок проведення річного перерахунку частки використання товарів/послуг в оподатковуваних операціях та коригування суми податкових зобов'язань за підсумками календарного року.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:


У довіднику "Безкоштовний помічник бухгалтера" у розділі "Бухгалтеру на замітку" актуалізовано інформацію підрозділу "Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум та інші показники" у зв’язку з встановленням Законом України від 02.12.2021 р. № 1928-IX "Про Державний бюджет України на 2022 рік" нових розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму та іншими змінами, що відбулися в податковому законодавстві.

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій" від 19 січня 2022 року, який був присвячений податкам: підведенню підсумків та підготовці до новацій. Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають діючі договори ІТС ПРОФ, Ретро, пакети онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у лютому 2022 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.01.2022 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду


Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Галузеві рішення Business Automation Software:
  • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версії 2.1.17.3 та 2.1.18.1;
  • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версії 2.1.17.13 та 2.1.18.1.
Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:
  • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.20.1710.
Форми звітності 1С:Підприємство 7.7:
  • За I КВАРТАЛ 2022 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерський облік для України";
  • За I КВАРТАЛ 2022 року (випуск 1) для конфігурації "Комплексна конфігурація для України".

Рарус - Автоматизація підприємств України.

Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі