Впроваджені рішення

Впроваджені рішення

Відокремили декілька вже працюючих рішень, щоб ви розуміли, на що разраховувати, коли звертаєтесь до компанії Рарус за впровадженням.
29.03.2021
Автоматизація роботи компанії "Юніт Авто" на базі ПП "Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини"
ПП «Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини, ред. 4» надає можливість ведення оперативного обліку в єдиному інформаційному просторі, а також можливість адаптації системи під специфіку компанії.
Галузь замовника - Автосалони та автосервіси
Замовник - "Юніт Авто"
23.12.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "Інтереколайн" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
"BAS Бухгалтерія"- програмний продукт, призначений для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовки обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісії), надання послуг, виробництво і т.д. 
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "Интерэколайн"
02.11.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "УКРІНТЕХ НВП" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
Програмне забезпечення "BAS Бухгалтерія" - інструмент для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "УКРІНТЕХ НВП"
02.11.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ФОП Зяблов Олександр Анатолійович на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
"BAS Бухгалтерія ПРОФ" – програма для ведення бухгалтерського обліку. Це визнаний стандарт серед рішень для автоматизації обліку в організаціях, що займаються різними видами діяльності і на різних системах оподаткування.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ФОП Зяблов Олександр Анатолійович
15.10.2020
Автоматизація СТО "ГрандАвтоПартс" на базі ПП “Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини"
ПП «Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини, ред. 4» повністю підходить для автоматизації будь-якого українського СТО, його використання дає можливість якісно вести оперативний облік всіх процесів на авторемонтних підприємствах, приймати вчасні управлінські рішення та вести постійний контроль за роботою підприємства. Окрім цього, «Альфа-Авто» має можливість обміну даними з ПП «BAS Бухгалтерія для України» для поєднання бухгалтерського та управлінського оперативного обліку.
Галузь замовника - Автосалони та автосервіси
Замовник - СТО "ГрандАвтоПартс"
29.07.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "Будівельне підприємство "Бліц Строй" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
Програмний продукт "BAS Бухгалтерія ПРОФ" – це перевірений і надійний професійний інструмент бухгалтера для ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "Будівельне підприємство "Бліц Строй"
26.07.2020
Автоматизація роботи компанії "ПЕТЕР-ТРАНС" на базі ПП "BAS Управління автотранспортом. Стандарт"

Галузеве рішення "BAS Управління автотранспортом Стандарт" призначене для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.


Галузь замовника - Автосалони та автосервіси
Замовник - ТОВ "ПЕТЕР-ТРАНС"
19.07.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ООО "ПРОЕКТИРОВАНИЕ И ДИАГНОСТИКА СИСТЕМ" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
Bas Бухгалтерія - це програма з лінійки BAS, яка призначена для вирішення завдань податкового, бухгалтерського та кадрового обліку на підприємствах будь-якої сфери діяльності. Вона ідеально підійде для невеликих і середніх підприємств, які хочуть автоматизувати роботу бухгалтерського відділу на підприємстві.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "ПРОЕКТИРОВАНИЕ И ДИАГНОСТИКА СИСТЕМ"
01.07.2020
Автоматизація ресторанного комплексу "Кодацький кош" на базі програмних продуктів "Рарус: Керування рестораном" та "РестАрт"
ПП «Рарус: Керування рестораном, ред. 3» дає змогу вести оперативний облік всіх процесів на підприємствах харчової промисловості. При інтеграції з ПП РестАрт в якості "фронту" ці дві системи комплексно покривають усі вимоги до управлінського та оперативного обліку. Системи дають повну аналітичну звітність для управлінської ланки підприємства: власника, керівника, економіста.
Галузь замовника - Ресторанний бізнес
Замовник - Ресторан "Кодацький Кош"
29.02.2020
Автоматизація роботи ТОВ "Happy Milk" на базі ПП "BAS АГРО. Бухгалтерія"
"BAS АГРО. Бухгалтерія" є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою сільськогосподарських підприємств які займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції. 
Галузь замовника - Сільське господарство
Замовник - ТОВ "Happy Milk"
23.02.2020
Автоматизація роботи ТОВ "Поршень Сервіс" на базі ПП "Зарплата і управління персоналом"
Програма "Зарплата та Управління Персоналом для України" – це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби Управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.
Галузь замовника - ЗП і управління персоналом
Замовник - ТОВ "Поршень Сервіс"
23.02.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "Авто Лідер Захід" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
"BAS Бухгалтерія" займає перше місце серед програм, без яких неможливо обійтися будь-якій компанії. Вона значно полегшує життя і спрощує роботу бухгалтерам, так як з її допомогою легко вести бухгалтерський і податковий обліки, грунтуючись на чинне законодавство України, автоматично формувати всю обов'язкову звітність і відправляти її по Інтернету в контролюючі органи.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "Авто Лідер Захід"
12.01.2020
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ РАТ "УКРАЇНА" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
BAS Бухгалтерія ПРОФ – технологічна платформа з налаштованими розрахунковими алгоритмами. Програма, подібно до інших продуктів лінійки BAS дає можливість враховувати всі ділові процеси компанії з широким спектром видів господарської діяльності.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "РАТ УКРАЇНА"
31.12.2019
Автоматизація роботи компанії "Анвіт" на базі ПП "Управління торговим підприємством"
"Управління торговим підприємством" забезпечує наскрізну автоматизацію процесу продажів товарів на підприємстві, в оптовій і роздрібній торгівлі. Підсистема включає засоби планування і контролю продажів, дозволяє вирішувати завдання управління замовленнями покупців. Підтримуються різні схеми продажу продукції і товарів — зі складу і під замовлення, продаж в кредит або по передоплаті, продаж товарів, прийнятих на комісію, передача на реалізацію комісіонеру і т. д.
Галузь замовника - Управління підприємством
Замовник - ПП "Анвіт"
19.11.2019
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "ІНКОЛОР ЮКРЕЙН" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
BAS Бухгалтерія - програма для ведення бухгалтерського обліку. Це визнаний стандарт серед рішень для автоматизації роботи в організаціях, що займаються різними видами діяльності та на різних системах оподаткування.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "ІНКОЛОР ЮКРЕЙН"
11.11.2019
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "АРИВАПАК" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
"BAS Бухгалтерія" забезпечує рішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів і т.д. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського і податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими прикладними рішеннями BAS або іншими системами.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "АРИВАПАК"
30.06.2019
Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку ТОВ "Поршень Сервіс" на базі ПП "BAS Бухгалтерія"
"BAS Бухгалтерія" - найпопулярніша бухгалтерська програма в СНД, яка закриває всі ділянки бухгалтера. Головна особливість програми в тому, що вона має дружній інтерфейс і широкий набір інструментів для будь-якого масштабу підприємства і будь-якої галузі.
Галузь замовника - Ведення бухобліку
Замовник - ТОВ "Поршень Сервіс"
31.12.2018
Автоматизація роботи ТОВ "Краматорський металопрокатний завод" на базі ПП “BAS ERP"
ERP система — це прикладне рішення, яке вдосконалює, контролює і автоматизує найскладніші бізнес процеси великих компаній і виробництв. На сьогоднішній день автоматизація виробництва, це одна із запорук успіху і процвітання бізнесу. Програмні забезпечення, які дозволяють це зробити є головною основою для створення ERP системи.
Галузь замовника - Управління підприємством
Замовник - ТОВ "Краматорський металопрокатний завод"
02.07.2018
Автоматизація ТОВ "Будівельна компанія "Ольвія"" на базі ПП "Управління виробничим підприємством"
Рішення "Управління виробничим підприємством для України" створено на основі сучасної платформи 1С:Підприємство, яка забезпечує абсолютно новий рівень масштабування, продуктивності і функціональності. Внутрішній устрій даного рішення відкрито для налаштування під специфічні потреби підприємства.
Галузь замовника - Управління підприємством
Замовник - ТОВ "будівельна компанія "Ольвія""
23.10.2017
Автоматизація роботи ПАТ "Київський вітамінний завод" на базі ПП "Зарплата і управління персоналом"
Програма "Зарплата та управління персоналом" це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.
Галузь замовника - ЗП і управління персоналом
Замовник - ПАТ "Київський вітамінний завод"


Впровадження 1 — 20 з 67
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець
Найближчий до вас офіс в м.Київ
Якщо це не так, оберіть місто, що ближче до вас.
Дніпро
Харків
×
×
Замовити
Ім'я*
Прізвище*
Ел. пошта*
Телефон*
Місто
Компанія
Оберіть офіс
Коментарі